15 Products
-
Elizavecca - CER-100 Collagen Coating Hair A+ Muscle Shampoo - Shampoo 500ml
Regular price 183,00 KčSale price 183,00 Kč Regular priceUnit price 1,83 Kč per ml237,00 Kč -
Daeng Gi Meo Ri - Vitalizing Shampoo - 500ml Shampoo
Regular price 224,00 KčSale price 224,00 Kč Regular priceUnit price 0,45 Kč per ml -
Elizavecca - CER-100 Hair Muscle Essence Oil 100 ml - Hair care oil
Regular price 250,00 KčSale price 250,00 Kč Regular priceUnit price 2,50 Kč per ml294,00 Kč -
Aromatica - Rosemary Root Enhancer 100ml - Hair Nourishing Serum
Regular price 319,00 KčSale price 319,00 Kč Regular priceUnit price 3,19 Kč per ml339,00 Kč -
COSRX PEPTIDE-132 Ultra Perfect Hair Bonding Treatment Conditioner 120ml
Regular price 542,00 KčSale price 542,00 Kč Regular priceUnit price 4,52 Kč per ml -
COSRX PEPTIDE-132 Ultra Perfect Hair Bonding Shampoo 200ml
Regular price 542,00 KčSale price 542,00 Kč Regular priceUnit price 2,71 Kč per ml -
Bioaqua - Rice Raw Pulp - Hair Conditioner 500ml
Regular price 203,00 KčSale price 203,00 Kč Regular priceUnit price 0,41 Kč per ml -
Bioaqua - Rice Raw Pulp Shampoo - Shampoo 500 ml
Regular price 203,00 KčSale price 203,00 Kč Regular priceUnit price 0,41 Kč per ml -
Elizavecca - CER-100 Collagen Ceramide Coating Protein Treatment - Hair Mask 100ml
Regular price 135,00 KčSale price 135,00 Kč Regular priceUnit price 1,35 Kč per ml196,00 Kč -
Dr.Melaxin - Bondex Protein Bonding Remodeling Shampoo - Shampoo 400 ml
Regular price 447,00 KčSale price 447,00 Kč Regular priceUnit price 1,12 Kč per ml677,00 Kč -
Dr.Melaxin - Bondex Protein Bonding Remodeling Clinic - Hair Conditioner 250 ml
Regular price 406,00 KčSale price 406,00 Kč Regular priceUnit price 1,62 Kč per ml677,00 Kč -
Aromatica - Tea Tree Purifying Tonic - Hair Tonic 100ml
Regular price 311,00 KčSale price 311,00 Kč Regular priceUnit price 3,11 Kč per ml366,00 Kč -
Aromatica - Tea Tree Purifying Shampoo - Shampoo 400ml
Regular price 488,00 KčSale price 488,00 Kč Regular priceUnit price 1,22 Kč per ml535,00 Kč -
Aromatica - Rosemary Scalp Scaling shampoo - Shampoo 180ml
Regular price 284,00 KčSale price 284,00 Kč Regular priceUnit price 1,58 Kč per ml311,00 Kč -
Aromatica - Ritual Hair Oil Lavender & Patchouli 50ml - Hair Care Serum
Regular price 542,00 KčSale price 542,00 Kč Regular priceUnit price 10,84 Kč per ml576,00 Kč