6 produse
-
Haruharu WONDER - Cremă hidratantă cu acid hialuronic și orez negru 50ml
Preț 305,00 KčPreț promoțional 305,00 Kč PrețPreț pe bucată 6,10 Kč / ml -
Haruharu WONDER Toner cu acid hialuronic și orez negru 150ml
Preț 305,00 KčPreț promoțional 305,00 Kč PrețPreț pe bucată 2,03 Kč / ml -
Haruharu WONDER Black Rice Bakuchiol Cremă pentru ochi 20ml
Preț 298,00 KčPreț promoțional 298,00 Kč PrețPreț pe bucată 14,90 Kč / ml -
Haruharu WONDER - Black rice deep cleansing ulei de curățare facială 150ml
Preț 315,00 KčPreț promoțional 315,00 Kč PrețPreț pe bucată 2,10 Kč / ml -
Haruharu WONDER - Cremă de protecție solară zilnică Black Rice Pure Mineral Relief 50ml
Preț 373,00 KčPreț promoțional 373,00 Kč PrețPreț pe bucată 7,46 Kč / ml -
Haruharu WONDER Black Rice Moisture 5.5 Soft Gel de curățare 100ml
Preț 264,00 KčPreț promoțional 264,00 Kč PrețPreț pe bucată 2,64 Kč / ml