21 produse
-
Anua Heartleaf LHA Moisture Peeling Gel - 120ml
Preț 390,00 KčPreț promoțional 390,00 Kč PrețPreț pe bucată 3,25 Kč / ml -
Cosrx BHA Blackhead Power Liquid ser exfoliant 100ml
Preț 284,00 KčPreț promoțional 284,00 Kč PrețPreț pe bucată 2,84 Kč / ml -
SKIN1004 - Madagascar Centella Tea-Trica BHA Foam - Spumă de curățare facială - 125ml
Preț 359,00 KčPreț promoțional 359,00 Kč PrețPreț pe bucată 2,87 Kč / ml -
Cosrx - AHA 7 Whitehead Power Liquid exfoliant 100ml
Preț 271,00 KčPreț promoțional 271,00 Kč PrețPreț pe bucată 2,71 Kč / ml -
COSRX - AHA, BHA, VITAMIN C Booster Serum - Ser 30ml
Preț 264,00 KčPreț promoțional 264,00 Kč PrețPreț pe bucată /339,00 Kč -
Some By Mi - AHA, BHA, PHA 30 Days Miracle AC SOS Kit - szett
Preț 372,00 KčPreț promoțional 372,00 Kč PrețPreț pe bucată 372,00 Kč / item -
Medicube - Zero Pore One-day Serum - Ser exfoliant - 30ml
Preț 494,00 KčPreț promoțional 494,00 Kč PrețPreț pe bucată 16,47 Kč / ml -
Elizavecca - Milky Piggy Hell-Pore Clean Up AHA Fruit Toner 200 ml
Preț 223,00 KčPreț promoțional 223,00 Kč PrețPreț pe bucată 1,12 Kč / ml257,00 Kč -
Cos De BAHA - Ser LS cu acid lactic 12.5 - 30ml
Preț 298,00 KčPreț promoțional 298,00 Kč PrețPreț pe bucată 9,93 Kč / ml339,00 Kč -
Cos De BAHA - Ser AN cu arbutină și niacinamidă - 30ml
Preț 390,00 KčPreț promoțional 390,00 Kč PrețPreț pe bucată 13,00 Kč / ml -
Cos De BAHA - Ser NZ cu niacinamidă 20 și Zinc PCA 4 - 30ml
Preț 339,00 KčPreț promoțional 339,00 Kč PrețPreț pe bucată 11,30 Kč / ml372,00 Kč -
Cos De BAHA - Ser H cu acid hialuronic 120 ml
Preț 474,00 KčPreț promoțional 474,00 Kč PrețPreț pe bucată 3,95 Kč / ml -
Cos De BAHA - Ser AZ cu acid azelaic 10 30ml
Preț 383,00 KčPreț promoțional 383,00 Kč PrețPreț pe bucată 12,77 Kč / ml -
Cos De BAHA RS Ser cu retinol 2.5% 30 ml
Preț 271,00 KčPreț promoțional 271,00 Kč PrețPreț pe bucată 9,03 Kč / ml -
Cos De BAHA - Ser S4 cu acid salicilic BHA 4% 30ml
Preț 271,00 KčPreț promoțional 271,00 Kč PrețPreț pe bucată 9,03 Kč / ml -
Cos De BAHA RS Retinol 2.5% ser JUMBO 60ml
Preț 339,00 KčPreț promoțional 339,00 Kč PrețPreț pe bucată 5,65 Kč / ml -
Cos De BAHA - VM Vitamin C MSM Ser 30ml
Preț 305,00 KčPreț promoțional 305,00 Kč PrețPreț pe bucată 10,17 Kč / ml -
Cos De BAHA - P.M.A Peptide Ser 30ml
Preț 305,00 KčPreț promoțional 305,00 Kč PrețPreț pe bucată 10,17 Kč / ml -
COSRX AHA/BHA Clarifying Treatment Toner 150ml
Preț 288,00 KčPreț promoțional 288,00 Kč PrețPreț pe bucată 1,92 Kč / ml -
Isntree - Chestnut AHA 8% Clear Essence Esență exfoliantă 100ml
Preț 339,00 KčPreț promoțional 339,00 Kč PrețPreț pe bucată 3,39 Kč / ml