10 produse
-
VT Cosmetics - Reedle Shot EX Cica Modeling Pack - Mască
Preț 68,00 KčPreț promoțional 68,00 Kč PrețPreț pe bucată 2,72 Kč / g -
VT Cosmetics - Reedle Shot EX Hyaluronic Modeling Pack - Mască
Preț 68,00 KčPreț promoțional 68,00 Kč PrețPreț pe bucată 2,72 Kč / g -
VT Cosmetics - Cica Reti-A Patch - pattanáskezelő tapasz 33db
Preț 95,00 KčPreț promoțional 95,00 Kč PrețPreț pe bucată 2,88 Kč / item -
VT Cosmetics - Cica No-Sebum Mild Powder - mattító púder - 5g
Preț 170,00 KčPreț promoțional 170,00 Kč PrețPreț pe bucată 34,00 Kč / g -
VT Cosmetics - Esență Reedle Shot 300 50ml
Preț 576,00 KčPreț promoțional 576,00 Kč PrețPreț pe bucată 11,52 Kč / ml745,00 Kč -
VT-Cosmetics Cica Vital Patch - pattanáskezelő tapasz 33 db
Preț 95,00 KčPreț promoțional 95,00 Kč PrețPreț pe bucată 2,88 Kč / item -
VT Cosmetics - Reedle Shot 700 - Esență 30 ml
Preț 915,00 KčPreț promoțional 915,00 Kč PrețPreț pe bucată 30,50 Kč / ml -
VT Cosmetics - Reedle Shot 1000 - Esență 15 ml
Preț 1.349,00 KčPreț promoțional 1.349,00 Kč PrețPreț pe bucată 89,93 Kč / ml -
VT Cosmetics - Ser Hydrop Reedle Shot 300hL
Preț 576,00 KčPreț promoțional 576,00 Kč PrețPreț pe bucată 11,52 Kč / ml664,00 Kč -
VT Cosmetics - Esență Reedle Shot 100 50ml
Preț 488,00 KčPreț promoțional 488,00 Kč PrețPreț pe bucată 9,76 Kč / ml