15 produse
-
Elizavecca - CER-100 Collagen Coating Hair A+ Muscle Shampoo - Șampon 500ml
Preț 183,00 KčPreț promoțional 183,00 Kč PrețPreț pe bucată 1,83 Kč / ml237,00 Kč -
Daeng Gi Meo Ri - Vitalizing Shampoo - Șampon 500ml
Preț 224,00 KčPreț promoțional 224,00 Kč PrețPreț pe bucată 0,45 Kč / ml -
Elizavecca - CER-100 Hair Muscle Essence Oil 100 ml - Ulei pentru îngrijirea părului
Preț 250,00 KčPreț promoțional 250,00 Kč PrețPreț pe bucată 2,50 Kč / ml294,00 Kč -
Aromatica - Rosemary Root Enhancer 100ml - Ser nutritiv pentru păr
Preț 319,00 KčPreț promoțional 319,00 Kč PrețPreț pe bucată 3,19 Kč / ml339,00 Kč -
COSRX PEPTIDE-132 Ultra Perfect Hair Bonding Treatment - Balsam 120ml
Preț 542,00 KčPreț promoțional 542,00 Kč PrețPreț pe bucată 4,52 Kč / ml -
COSRX PEPTIDE-132 Ultra Perfect Hair Bonding - Șampon 200ml
Preț 542,00 KčPreț promoțional 542,00 Kč PrețPreț pe bucată 2,71 Kč / ml -
Bioaqua - Rice Raw Pulp - Balsam de păr 500ml
Preț 203,00 KčPreț promoțional 203,00 Kč PrețPreț pe bucată 0,41 Kč / ml -
Bioaqua - Rice Raw Pulp Shampoo - Șampon 500 ml
Preț 203,00 KčPreț promoțional 203,00 Kč PrețPreț pe bucată 0,41 Kč / ml -
Elizavecca - CER-100 Collagen Ceramide Coating Protein Treatment - Mască pentru păr 100ml
Preț 135,00 KčPreț promoțional 135,00 Kč PrețPreț pe bucată 1,35 Kč / ml196,00 Kč -
Dr.Melaxin - Șampon Bondex pentru legarea proteinelor - Șampon 400 ml
Preț 447,00 KčPreț promoțional 447,00 Kč PrețPreț pe bucată 1,12 Kč / ml677,00 Kč -
Dr.Melaxin - Tratament de remodelare Bondex pentru legarea proteinelor - Balsam pentru îngrijirea părului 250 ml
Preț 406,00 KčPreț promoțional 406,00 Kč PrețPreț pe bucată 1,62 Kč / ml677,00 Kč -
Aromatica - Tonic purifiant cu arbore de ceai - Tonic pentru îngrijirea părului 100ml
Preț 311,00 KčPreț promoțional 311,00 Kč PrețPreț pe bucată 3,11 Kč / ml366,00 Kč -
Aromatica - Șampon purifiant cu arbore de ceai - Șampon 400ml
Preț 488,00 KčPreț promoțional 488,00 Kč PrețPreț pe bucată 1,22 Kč / ml535,00 Kč -
Aromatica - Șampon Rosemary Scalp Scaling - Șampon 180ml
Preț 284,00 KčPreț promoțional 284,00 Kč PrețPreț pe bucată 1,58 Kč / ml311,00 Kč -
Aromatica - Ulei de păr Ritual Hair Oil cu lavandă și paciuli 50ml - Ser pentru îngrijirea părului
Preț 542,00 KčPreț promoțional 542,00 Kč PrețPreț pe bucată 10,84 Kč / ml576,00 Kč