52 produse
-
Medicube - Triple Collagen Serum - Ser hidratant 55ml
Preț 319,00 KčPreț promoțional 319,00 Kč PrețPreț pe bucată 5,80 Kč / ml -
Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacinamide ser 30ml
Preț 271,00 KčPreț promoțional 271,00 Kč PrețPreț pe bucată 9,03 Kč / ml -
Isntree - Hyper Retinol Ex 1.0 Ser 20ml
Preț 237,00 KčPreț promoțional 237,00 Kč PrețPreț pe bucată 11,85 Kč / ml339,00 Kč -
Cosrx BHA Blackhead Power Liquid ser exfoliant 100ml
Preț 285,00 KčPreț promoțional 285,00 Kč PrețPreț pe bucată 2,85 Kč / ml -
COSRX - Cica Serum - Ser calmant pentru piele 30ml
Preț 305,00 KčPreț promoțional 305,00 Kč PrețPreț pe bucată 7,63 Kč / ml475,00 Kč -
COSRX - AHA, BHA, VITAMIN C Booster Serum - Ser 30ml
Preț 265,00 KčPreț promoțional 265,00 Kč PrețPreț pe bucată /339,00 Kč -
SKIN1004 - Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule - szérum 30ml
Preț 251,00 KčPreț promoțional 251,00 Kč PrețPreț pe bucată 8,37 Kč / ml -
VT Cosmetics - Esență Reedle Shot 300 50ml
Preț 577,00 KčPreț promoțional 577,00 Kč PrețPreț pe bucată 11,54 Kč / ml747,00 Kč -
Anua - PDRN Hyaluronic Acid Capsule 100 Serum - Ser cu acid hialuronic 30ml
Preț 509,00 KčPreț promoțional 509,00 Kč PrețPreț pe bucată 16,97 Kč / ml -
Round Lab - Ser cu sevă de mesteacăn - Ser hidratant 50 ml
Preț 332,00 KčPreț promoțional 332,00 Kč PrețPreț pe bucată 6,64 Kč / ml370,00 Kč -
Aromatica - Rosemary Root Enhancer 100ml - Ser nutritiv pentru păr
Preț 320,00 KčPreț promoțional 320,00 Kč PrețPreț pe bucată 3,20 Kč / ml339,00 Kč -
COSRX - Ser cu 6 peptide pentru stimularea pielii 150 ml
Preț 407,00 KčPreț promoțional 407,00 Kč PrețPreț pe bucată 2,71 Kč / ml475,00 Kč -
Beauty of Joseon Revive Ginseng+Snail mucin ser 30ml
Preț 271,00 KčPreț promoțional 271,00 Kč PrețPreț pe bucată 9,03 Kč / ml -
Mary & May 6 Peptide Complex Ser 30ml
Preț 271,00 KčPreț promoțional 271,00 Kč PrețPreț pe bucată 13,55 Kč / ml -
SKINFOOD - Rice Brightening Serum - Ser revitalizant 55ml
Preț 339,00 KčPreț promoțional 339,00 Kč PrețPreț pe bucată / -
COSRX - Blemish Spot Clearing Serum - Ser pentru tratarea petelor 40ml
Preț 339,00 KčPreț promoțional 339,00 Kč PrețPreț pe bucată 8,48 Kč / ml -
COSRX - Two In One Poreless Power Liquid - Ser pentru minimizarea porilor 100ml
Preț 292,00 KčPreț promoțional 292,00 Kč PrețPreț pe bucată /407,00 Kč -
VT Cosmetics - Esență Reedle Shot 100 50ml
Preț 489,00 KčPreț promoțional 489,00 Kč PrețPreț pe bucată 9,78 Kč / ml -
Mixsoon - Esență Bean 30 ml - Ser
Preț 434,00 KčPreț promoțional 434,00 Kč PrețPreț pe bucată 14,47 Kč / ml -
Round Lab - Ampulă cu sevă de mesteacăn - Ampulă hidratantă 50 ml
Preț 373,00 KčPreț promoțional 373,00 Kč PrețPreț pe bucată 7,46 Kč / ml476,00 Kč