24 produse
-
Cosrx Low pH Good Morning Gel produs de curățare facială 150ml
Preț 210,00 KčPreț promoțional 210,00 Kč PrețPreț pe bucată 1,40 Kč / ml -
Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Esență 100ml
Preț 271,00 KčPreț promoțional 271,00 Kč PrețPreț pe bucată 2,71 Kč / ml339,00 Kč -
COSRX - Low pH Niacinamide Micellar Cleansing Water - Apă micelară de curățare 400ml
Preț 203,00 KčPreț promoțional 203,00 Kč PrețPreț pe bucată 0,51 Kč / ml -
Cosrx - AC Collection Acne Patch - pattanáskezelő tapasz 26db
Preț 95,00 KčPreț promoțional 95,00 Kč PrețPreț pe bucată 3,65 Kč / item136,00 Kč -
Cosrx BHA Blackhead Power Liquid ser exfoliant 100ml
Preț 284,00 KčPreț promoțional 284,00 Kč PrețPreț pe bucată 2,84 Kč / ml -
COSRX - Cica Serum - Ser calmant pentru piele 30ml
Preț 305,00 KčPreț promoțional 305,00 Kč PrețPreț pe bucată 7,63 Kč / ml474,00 Kč -
COSRX - AHA, BHA, VITAMIN C Booster Serum - Ser 30ml
Preț 264,00 KčPreț promoțional 264,00 Kč PrețPreț pe bucată /339,00 Kč -
Cosrx Master Patch Intensive - pattanáskezelő tapasz 36 db
Preț 149,00 KčPreț promoțional 149,00 Kč PrețPreț pe bucată 4,14 Kč / item299,00 Kč -
COSRX - Ser cu 6 peptide pentru stimularea pielii 150 ml
Preț 406,00 KčPreț promoțional 406,00 Kč PrețPreț pe bucată 2,71 Kč / ml474,00 Kč -
Cosrx - AHA 7 Whitehead Power Liquid exfoliant 100ml
Preț 271,00 KčPreț promoțional 271,00 Kč PrețPreț pe bucată 2,71 Kč / ml -
COSRX Full Fit Propolis Synergy Toner 150ml
Preț 271,00 KčPreț promoțional 271,00 Kč PrețPreț pe bucată 1,81 Kč / ml -
Cosrx Salicylic Acid Daily Gentle produs de curățare facială 150ml
Preț 162,00 KčPreț promoțional 162,00 Kč PrețPreț pe bucată 1,08 Kč / ml257,00 Kč -
COSRX - Blemish Spot Clearing Serum - Ser pentru tratarea petelor 40ml
Preț 339,00 KčPreț promoțional 339,00 Kč PrețPreț pe bucată 8,48 Kč / ml -
COSRX - AHA, BHA, VITAMIN C Daily Toner - Toner 150ml
Preț 271,00 KčPreț promoțional 271,00 Kč PrețPreț pe bucată / -
COSRX - Two In One Poreless Power Liquid - Ser pentru minimizarea porilor 100ml
Preț 291,00 KčPreț promoțional 291,00 Kč PrețPreț pe bucată /406,00 Kč -
COSRX PEPTIDE-132 Ultra Perfect Hair Bonding Treatment - Balsam 120ml
Preț 542,00 KčPreț promoțional 542,00 Kč PrețPreț pe bucată 4,52 Kč / ml -
COSRX PEPTIDE-132 Ultra Perfect Hair Bonding - Șampon 200ml
Preț 542,00 KčPreț promoțional 542,00 Kč PrețPreț pe bucată 2,71 Kč / ml -
COSRX PEPTIDE-132 Ultra Perfect Hair Bonding Oil - Ser 28ml
Preț 542,00 KčPreț promoțional 542,00 Kč PrețPreț pe bucată 19,36 Kč / ml -
Cosrx The Vitamin C 13 Serum - Ser cu vitamina C 20ml
Preț 372,00 KčPreț promoțional 372,00 Kč PrețPreț pe bucată 18,60 Kč / ml -
Cosrx Toner cu apă de Centella, fără alcool 150ml
Preț 305,00 KčPreț promoțional 305,00 Kč PrețPreț pe bucată 2,03 Kč / ml