10 produse
-
Cos De BAHA - Ser LS cu acid lactic 12.5 - 30ml
Preț 298,00 KčPreț promoțional 298,00 Kč PrețPreț pe bucată 9,93 Kč / ml339,00 Kč -
Cos De BAHA - Ser AN cu arbutină și niacinamidă - 30ml
Preț 390,00 KčPreț promoțional 390,00 Kč PrețPreț pe bucată 13,00 Kč / ml -
Cos De BAHA - Ser NZ cu niacinamidă 20 și Zinc PCA 4 - 30ml
Preț 339,00 KčPreț promoțional 339,00 Kč PrețPreț pe bucată 11,30 Kč / ml372,00 Kč -
Cos De BAHA - Ser H cu acid hialuronic 120 ml
Preț 474,00 KčPreț promoțional 474,00 Kč PrețPreț pe bucată 3,95 Kč / ml -
Cos De BAHA - Ser AZ cu acid azelaic 10 30ml
Preț 383,00 KčPreț promoțional 383,00 Kč PrețPreț pe bucată 12,77 Kč / ml -
Cos De BAHA RS Ser cu retinol 2.5% 30 ml
Preț 271,00 KčPreț promoțional 271,00 Kč PrețPreț pe bucată 9,03 Kč / ml -
Cos De BAHA - Ser S4 cu acid salicilic BHA 4% 30ml
Preț 271,00 KčPreț promoțional 271,00 Kč PrețPreț pe bucată 9,03 Kč / ml -
Cos De BAHA RS Retinol 2.5% ser JUMBO 60ml
Preț 339,00 KčPreț promoțional 339,00 Kč PrețPreț pe bucată 5,65 Kč / ml -
Cos De BAHA - VM Vitamin C MSM Ser 30ml
Preț 305,00 KčPreț promoțional 305,00 Kč PrețPreț pe bucată 10,17 Kč / ml -
Cos De BAHA - P.M.A Peptide Ser 30ml
Preț 305,00 KčPreț promoțional 305,00 Kč PrețPreț pe bucată 10,17 Kč / ml