16 produse
-
Medicube - PDRN Booster Gel - Cremă-gel - 300ml
Preț 326,00 KčPreț promoțional 326,00 Kč PrețPreț pe bucată 1,09 Kč / ml -
Medicube - PDRN Pink Collagen Capsule Cream - hidratáló krém 55g
Preț 427,00 KčPreț promoțional 427,00 Kč PrețPreț pe bucată / -
Medicube - Triple Collagen Serum - Ser hidratant 55ml
Preț 319,00 KčPreț promoțional 319,00 Kč PrețPreț pe bucată 5,80 Kč / ml -
Medicube - PDRN Pink Peptide Eye Cream - szemkörnyékápoló 30ml
Preț 326,00 KčPreț promoțional 326,00 Kč PrețPreț pe bucată 10,87 Kč / ml -
Medicube - Collagen Jelly Cream - Cremă-gel - 50ml
Preț 292,00 KčPreț promoțional 292,00 Kč PrețPreț pe bucată 5,84 Kč / ml441,00 Kč -
Medicube - Cremă cu capsule de glutation pentru strălucire AGE-R - Cremă hidratantă 50 ml
Preț 400,00 KčPreț promoțional 400,00 Kč PrețPreț pe bucată 8,00 Kč / ml475,00 Kč -
Medicube - Mască de noapte cu colagen - 75 ml
Preț 441,00 KčPreț promoțional 441,00 Kč PrețPreț pe bucată 5,88 Kč / ml -
Medicube - PDRN Pink Glutathione Capsule Cleansing Foam - arctisztító hab 120g
Preț 441,00 KčPreț promoțional 441,00 Kč PrețPreț pe bucată 3,68 Kč / g -
Medicube - Zero Pore One-day Cream - Cremă - 50ml
Preț 476,00 KčPreț promoțional 476,00 Kč PrețPreț pe bucată 9,52 Kč / ml -
Medicube - Zero Pore Blackhead Mud Mask - Mască facială cu argilă - 100g
Preț 326,00 KčPreț promoțional 326,00 Kč PrețPreț pe bucată 3,26 Kč / g -
Medicube - Triple Collagen Toner - Toner facial - 140ml
Preț 326,00 KčPreț promoțional 326,00 Kč PrețPreț pe bucată 2,33 Kč / ml -
Medicube Deep Vitamin C Capsule Cream - Cremă hidratantă 55g
Preț 455,00 KčPreț promoțional 455,00 Kč PrețPreț pe bucată 8,27 Kč / g523,00 Kč -
Medicube - Hyaluronic Moisturizing Capsule Cream - hidratáló krém 55g
Preț 679,00 KčPreț promoțional 679,00 Kč PrețPreț pe bucată / -
Medicube PDRN Pink Collagen Toning Gel Toner Pad - hidratáló lap 70db
Preț 434,00 KčPreț promoțional 434,00 Kč PrețPreț pe bucată 3,62 Kč / ml -
SKIN1004 - Poremizing Light Gel Cream - Cremă-gel - 75ml
Preț 360,00 KčPreț promoțional 360,00 Kč PrețPreț pe bucată 4,80 Kč / ml -
Medicube - Zero Pore One-day Serum - Ser exfoliant - 30ml
Preț 495,00 KčPreț promoțional 495,00 Kč PrețPreț pe bucată 16,50 Kč / ml