52 produse
-
VT Cosmetics - Reedle Shot 700 - Esență 30 ml
Preț 915,00 KčPreț promoțional 915,00 Kč PrețPreț pe bucată 30,50 Kč / ml -
Medicube - Zero Pore One-day Serum - Ser exfoliant - 30ml
Preț 494,00 KčPreț promoțional 494,00 Kč PrețPreț pe bucată 16,47 Kč / ml -
COSRX PEPTIDE-132 Ultra Perfect Hair Bonding Oil - Ser 28ml
Preț 542,00 KčPreț promoțional 542,00 Kč PrețPreț pe bucată 19,36 Kč / ml -
Anua - Peach Niacin 70+ ser 30ml
Preț 433,00 KčPreț promoțional 433,00 Kč PrețPreț pe bucată 14,43 Kč / ml -
Dr. Althea - Natural Radiance Essence - Ser 30ml
Preț 325,00 KčPreț promoțional 325,00 Kč PrețPreț pe bucată 10,83 Kč / ml -
Axis-Y - Dark Spot Correcting Glow Serum - Ser pentru corectarea petelor pigmentare 50ml
Preț 284,00 KčPreț promoțional 284,00 Kč PrețPreț pe bucată 5,68 Kč / ml -
Bioaqua - Rice Raw Pulp Essence - Ser esență 15ml
Preț 129,00 KčPreț promoțional 129,00 Kč PrețPreț pe bucată 8,60 Kč / ml -
Elizavecca - Witch Piggy Hell Pore Control - Ser 50ml
Preț 278,00 KčPreț promoțional 278,00 Kč PrețPreț pe bucată 5,56 Kč / ml -
Elizavecca - CF-Nest 97 B-jo Serum - Ser hidratant 50ml
Preț 305,00 KčPreț promoțional 305,00 Kč PrețPreț pe bucată 6,10 Kč / ml -
Farmstay - Emulsie cu celule stem din struguri - Ser emulsie 130 ml
Preț 339,00 KčPreț promoțional 339,00 Kč PrețPreț pe bucată 2,61 Kč / ml -
Farmstay - Emulsie revitalizantă cu citrice yuzu - Ser emulsie 280 ml
Preț 196,00 KčPreț promoțional 196,00 Kč PrețPreț pe bucată 0,70 Kč / ml230,00 Kč -
Aromatica - Ulei de păr Ritual Hair Oil cu lavandă și paciuli 50ml - Ser pentru îngrijirea părului
Preț 542,00 KčPreț promoțional 542,00 Kč PrețPreț pe bucată 10,84 Kč / ml576,00 Kč -
Cos De BAHA - Ser LS cu acid lactic 12.5 - 30ml
Preț 298,00 KčPreț promoțional 298,00 Kč PrețPreț pe bucată 9,93 Kč / ml339,00 Kč -
Cos De BAHA - Ser AN cu arbutină și niacinamidă - 30ml
Preț 390,00 KčPreț promoțional 390,00 Kč PrețPreț pe bucată 13,00 Kč / ml -
Cos De BAHA - Ser NZ cu niacinamidă 20 și Zinc PCA 4 - 30ml
Preț 339,00 KčPreț promoțional 339,00 Kč PrețPreț pe bucată 11,30 Kč / ml372,00 Kč -
Cos De BAHA - Ser H cu acid hialuronic 120 ml
Preț 474,00 KčPreț promoțional 474,00 Kč PrețPreț pe bucată 3,95 Kč / ml -
Cosrx The Vitamin C 13 Serum - Ser cu vitamina C 20ml
Preț 372,00 KčPreț promoțional 372,00 Kč PrețPreț pe bucată 18,60 Kč / ml -
VT Cosmetics - Ser Hydrop Reedle Shot 300hL
Preț 576,00 KčPreț promoțional 576,00 Kč PrețPreț pe bucată 11,52 Kč / ml664,00 Kč -
SNP - Prep Peptaronic Ser 220ml
Preț 305,00 KčPreț promoțional 305,00 Kč PrețPreț pe bucată 1,39 Kč / ml -
Anua - Ser ampulă calmant Heartleaf 80% 30ml
Preț 474,00 KčPreț promoțional 474,00 Kč PrețPreț pe bucată 15,80 Kč / ml