52 produse
-
Medicube - Triple Collagen Serum - Ser hidratant 55ml
Preț 318,00 KčPreț promoțional 318,00 Kč PrețPreț pe bucată 5,78 Kč / ml -
Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacinamide ser 30ml
Preț 271,00 KčPreț promoțional 271,00 Kč PrețPreț pe bucată 9,03 Kč / ml -
Isntree - Hyper Retinol Ex 1.0 Ser 20ml
Preț 237,00 KčPreț promoțional 237,00 Kč PrețPreț pe bucată 11,85 Kč / ml338,00 Kč -
Cosrx BHA Blackhead Power Liquid ser exfoliant 100ml
Preț 284,00 KčPreț promoțional 284,00 Kč PrețPreț pe bucată 2,84 Kč / ml -
COSRX - Cica Serum - Ser calmant pentru piele 30ml
Preț 305,00 KčPreț promoțional 305,00 Kč PrețPreț pe bucată 7,63 Kč / ml474,00 Kč -
COSRX - AHA, BHA, VITAMIN C Booster Serum - Ser 30ml
Preț 264,00 KčPreț promoțional 264,00 Kč PrețPreț pe bucată /338,00 Kč -
SKIN1004 - Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule - szérum 30ml
Preț 250,00 KčPreț promoțional 250,00 Kč PrețPreț pe bucată 8,33 Kč / ml -
VT Cosmetics - Esență Reedle Shot 300 50ml
Preț 575,00 KčPreț promoțional 575,00 Kč PrețPreț pe bucată 11,50 Kč / ml745,00 Kč -
Anua - PDRN Hyaluronic Acid Capsule 100 Serum - Ser cu acid hialuronic 30ml
Preț 508,00 KčPreț promoțional 508,00 Kč PrețPreț pe bucată 16,93 Kč / ml -
Round Lab - Ser cu sevă de mesteacăn - Ser hidratant 50 ml
Preț 332,00 KčPreț promoțional 332,00 Kč PrețPreț pe bucată 6,64 Kč / ml370,00 Kč -
Aromatica - Rosemary Root Enhancer 100ml - Ser nutritiv pentru păr
Preț 319,00 KčPreț promoțional 319,00 Kč PrețPreț pe bucată 3,19 Kč / ml338,00 Kč -
COSRX - Ser cu 6 peptide pentru stimularea pielii 150 ml
Preț 406,00 KčPreț promoțional 406,00 Kč PrețPreț pe bucată 2,71 Kč / ml474,00 Kč -
Beauty of Joseon Revive Ginseng+Snail mucin ser 30ml
Preț 271,00 KčPreț promoțional 271,00 Kč PrețPreț pe bucată 9,03 Kč / ml -
Mary & May 6 Peptide Complex Ser 30ml
Preț 271,00 KčPreț promoțional 271,00 Kč PrețPreț pe bucată 13,55 Kč / ml -
SKINFOOD - Rice Brightening Serum - Ser revitalizant 55ml
Preț 338,00 KčPreț promoțional 338,00 Kč PrețPreț pe bucată / -
COSRX - Blemish Spot Clearing Serum - Ser pentru tratarea petelor 40ml
Preț 338,00 KčPreț promoțional 338,00 Kč PrețPreț pe bucată 8,45 Kč / ml -
COSRX - Two In One Poreless Power Liquid - Ser pentru minimizarea porilor 100ml
Preț 291,00 KčPreț promoțional 291,00 Kč PrețPreț pe bucată /406,00 Kč -
VT Cosmetics - Esență Reedle Shot 100 50ml
Preț 487,00 KčPreț promoțional 487,00 Kč PrețPreț pe bucată 9,74 Kč / ml -
Mixsoon - Esență Bean 30 ml - Ser
Preț 433,00 KčPreț promoțional 433,00 Kč PrețPreț pe bucată 14,43 Kč / ml -
Round Lab - Ampulă cu sevă de mesteacăn - Ampulă hidratantă 50 ml
Preț 372,00 KčPreț promoțional 372,00 Kč PrețPreț pe bucată 7,44 Kč / ml474,00 Kč